Yükleniyor...

Katalog Tasarımı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Katalog Tasarımı

SEPOL Bilişim Hizmetleri olarak katalog tasarımıBroşür gibi baskılı işlerin sadece belli gramajlardan ve farklı sayıda sayfalardan oluşan kağıttan ibaret olmadığının bilincindeyiz. Katalog tasarımında kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisininde büyük önem taşıdığının bilincinde olan kobilere katalog tasarımlar hazırlamaktayız.

İnternetten indirilmiş sadece logo vb standart değişikliklerin yapılarak hazırlanan katalog tasarımları tamamen çalışma alanımız dışındadır.

Katalog Tasarımı konusunda anlaşmaya varılan müşterilerimize içerikleri temin edildikyen sonra tasarımlar hazırlanmaktadır. Önelikle katalok için kapak ve arka kapak tasarım seçenekleri hazırlanmaktadır. Ön kapak ve arka kapak için en az 3 adet tasarım seçeneği sunulmaktadır. 3 seçenekten biri tercih edilebileceği gibi komple yeniden tasarım seçeneğide dahil olmak üzere revize çalışmalar ile KATALOG KAPAK TASARIMI belirlendikten sonra iç sayfalar için tasarımlar hazırlanır, katalog iç sayfası kapak sayfası ile uyumlu olması gerektiği gibi, içeriklerin uygun olarak görünmesini, okunabilmesini sağlayacak renk ve gerekiyorsa arka plan görselleri ile tasarlanmaktadır.

Katalog tasarımı oluşturulduktan sonra tüm tasarım bilgisayar ortamında müşterimizin kontrolüne sunularak onay alınmaktadır. Alınan onay sonrası katalog baskıya gönderilmektedir.

Katalog tasarımında tüm müşterilerimizin yazılı onayı alınıncaya dek tasarım çalışmalarını sürdürmeyi taahhüt etmekteyiz, bu taahhüt kolay olmayan ve sadece müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla sunduğumuz bir taahhütdür.


Katalog tasarımı, broşür tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma gibi tüm tasarım işlerini kendi bünyesinde hazırlayan firmamız, katalog baskısı konusunda ise anlaşmalı olduğu yüksek teknolojiye sahip baskı tesislerinden destek almaktadır.

Katalog ve veya broşürlerinizde kullanılacak fotoğraflarda konusunda uzman profesyonel donanıma sahip personelimiz tarafından isterseniz stüdyoda i,sterseniz sizin adresinizde yapılarak kataloglarınızın daha etkili olarak hazırlanması sağlanabilmektedir. Tasarım konusunda sunulan komple çözümlerimiz ile siz sadece kendi işinize odaklanır, tasarım, baskı, fotoğraf, teslimat gibi konulara vakit ayırmazsınız.

Katalog Fiyatları:

Katalog fiyatları konusunda makul fiyatlar sunmaya gayret eden firmamız özellikle sunmuş olduğu teklifte belirtilen özelliklere sadık kalarak katalog sayfa sayısı, baskı adedi ve kağıt gramajlarına kesinlikle sadık kalarak çalışma yapmaktadır.

Katalog fiyatları belirlenmesi konusunda ise öncelikle kaç sayfa ve hangi ölçüde ( A4,A5,A3 vb) katalog tasarımının yapılacağının belirlenmesi, katalog için kullanılacak sayfa sayısı, kağıt gramajları ve katalogda kullanılacak ek özelliklerin belirlenmesi gerekmektedir. Katalog tasarımında kullanılabilecek tercihe bağlı ek özellikler olarak , omega tel zımba, selefon kaplama, kısmi lak uygulaması gibi özellikler sayılabilir.

Tüm bu özelliklerin belirlenmesinden sonra katalog fiyatı net olarak belirlenmekte ve müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Katalog tasarımında fiyatların belirlenmesi için katalog baskısının yapıldığı tesisin kullandığı teknolojinin de payı büyüktür. Katalog basımı yapılan matbaa tesisi yeni ve teknolojik makinalar kullanıyor ise baskı kalitesi yüksek ve fiyatları da üretim hızından dolayı uygun olacaktır.

Katalog fiyatı almak için aşağıda bulunan Katalog Teklif formunu kullanabilir 0 216 355 75 37 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Baskılı işler başlığı altında;

 Katalog tasarımı
 Broşür tasatımı
 Dergi reklamı tasarımı
 Kurumsal kimlik çalışması
 Fatura irsaliye ve diplomat zarf tasarımı
 Stant tasarımı, araç giydirme tasarımı  yapmaktayız.


Katalog, Broşür gibi çalışmalarda çalışmaların zamanında ve hatasız basılması hizmetin en önemli unsurlarındandır bu konuda baskı kalitesi ve teslimat zamanlamasını da planlayarak tam istediğiniz zamanda istediğiniz kalitede çalışmanın teslim edilmesini sağlamaktayız.
Katalog gittiği her yerde sizi temsil eden bir tanıtım objesidir, birbirine benzeyen, baskı kalitesi açısından yetersiz ama maliyet olarak “çok uygun” kataloglarla kendilerini temsil etmek istemeyen firmalar tarafından tercih edilen firmamız sizin içinde en uygun çözümü sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Katalog Tasarımı Örnekleri:

Katalog Tasarımı Örnekleri için referanslar sayfamızda bulunan katalog referansları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Örnek katalog tasarımları sayfamızda bulunan tasarımlar, tüm sektörlere yönelik hazırlanmış olan katalogları içermektedir.

Firma olarak hazır katalog tasarımları kullanmamakta her firmaya özgü tasarımlar hazırlamaktayız. Hiçbir katalog tasarımı örneği başka firmalar için kullanılmamaktadır. Tasarım örneklerinden beğenilen tasarım esinlenecek bir katalog örneği olarak seçilmekte ancak asla birebir benzer bir tasarım yapılması söz konusu olmamamktadır.

Sizde katalog yaptırmadan önce tasarım ve baskı konusunda esinlenebileceğiniz bir katalogu örnek katalog tasarımları arasından seçebilirsiniz.
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için arayın.

Telefon: 0 (850) 304 3074

Tasarımlara Şimdi Göz At
Müşteri Hesabına Giriş
 

Sepol Bilişim Kalitesini Sizde Keşfedin

Kesintisiz Altyapı, Ultra Hızlı Destek ve müşteri hizmetlerine yaptığımız yeni yatırımlarla hizmet kalitemizi sürekli arttırıyoruz.


Ekonomik
Sepol Bilişim İle İhtiyacınız olan hizmeti, en uygun fiyat ve en iyi kaliteyle sizlere sunuyoruz.
Sepol Performansı
Güçlü ve gelişmiş bir altyapı için en iyi donanımlara ve teknolojilere yatırım yapıyoruz.
Ulaşılabilirlik
Gelişmiş ağ ve sunucu sistemlerimiz sayesinde her an her dakika web sitelerinizi ulaşılabilir kılıyoruz.
7/24 Destek Hazır
Sizlerin soru ve önerilerinizi cevaplamak için günün her anı buradayız.