X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hazır Web Sitesi 30 Dakikada Yayına Hazır

AnasayfaYazılarWeb YazılımHazır Web Sitesi 30 Dakikada Yayına...

Yalnızca 3 Adımda Web Sitenizi Yayınlayın
Web sitesi türünüzü seçin ve hazır içeriklerin de yardımıyla içeriklerinizi tamamlayın. Ardından, işletmenizi dakikalar içerisinde yayınlayın.

HAZIR WEB SİTESİ NEDİR? WEB SİTESİ NASIL KURULUR?
sepolbilisim.com; yüksek yazılım ücretleri ödemeden, hızlı bir şekilde kendi kurumsal yada bireysel web sitesini kurmak ve marka değerini büyütmek isteyen herkese hızlı ve kolay bir şeklide web sitesi kurmasını sepolbilisim.com sağlayan profesyonel bir web sitesi kurulum sistemidir ve özel yazılımlardan hiçbir farkı yoktur. Kurulum için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Sistemlerimiz otomatik çalışmaktadır. Siparişinizden sonra siteniz otomatik olarak kurulup, 10dk içerisinde kullanımıza hazır hale getirilmektedir. Sitenizi ister yeni bir domain adresine, isterseniz de var olan bir domain adresinize kurulum yaptırabilirsiniz. Bunu sipariş formunda belirleyebilirsiniz.


sepolbilisim.com web sitesi paketlerinin özel web sitesi yazılımlarına göre avantajı; Uzun süren tasarım ve yazılım geliştirme süreçleriyle uğraşmazsınız ve yüksek ücretler tutan yazılım maliyetini ödemek zorunda kalmazsınız. Neredeyse sadece hosting fiyatına profesyonel bir websiteniz ve ayrıca sürekli yenilenen ve güncellenen bir web sitesine sahip olursunuz. Sadece yıllık seçtiğiniz websitesi paket ücretini ödeyerek dilediğiniz süre boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Normal bir Web sitesi oluştururken veya web scripti düzenlemesi yaparken, tasarım ve yazılım evrelerinin ne kadar uzun sürdüğünü, birçok yazılım hatalarının ortaya çıktığını ve bu sürenin uzunluğundan dolayı hem maddi hem manevi kayıplar olabilmektedir. Hazır websitesi paketlerimizi kullanarak tüm bu sorunlardan hızlıca kurtulabilirsiniz.


Sistemlerimiz yazılım ve tasarım altyapısı olarak sürekli yenilenmekte ve teknoljik gelişmelerle birlikte yeni temalar eklenmektedir. Dilediğiniz zaman sitenizi yeni bir temaya ücret ödemeden geçiş yapabilirsiniz. Geçiş aşamasında herhangi bir veri kaybı olmayacaktır. Bu sayede yeni bir yazılım ücreti ödemeden son teknolojilere geliştirilmiş profesyonel web sitesine sahip olursunuz.
Ar-ge birimimiz yeni çıkan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimizi sürekli geliştirilmekte ve yeni temalar eklenmekte, günlük olarak yedeklenmekte ve sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Sunucularımız Türkiyeniz en güvenilir DataCenter'ı olan Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Hizmet aldığınız süre içerisinde Telefon, e-mail ve canlı destek hatlarımız üzerinden ekibimizden destek alabilirsiniz.


sepolbilisim.com ile kurulan web sitenizi kolayca yönetebilecek, içeriklerinizi (ürünler, hizmetler, duyuruve haberler, sayfalar, iletişim bilgileri, Kurumsal dökümanlar vs.) ekleyip, güncelleyebilecek bir admin(yönetim) panele sahip olacaksınız.

sepolbilisim.com ile profesyonel, modern tasarımlı kurumsal web sitenizi neredeyse sadece yıllık yayın ücreti ödeyerek, inanılmaz fiyatlarla 10 dakika içerisinde yayına açabilir ve hemen web sitenizi kurabilirsiniz. Kolay Admin paneli ile web sitesinizi kolay bir şekilde yönetebilme imkanına sahip olacaksınız.


Top