X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hazır Web Sitesi Nedir

AnasayfaYazılarWeb YazılımHazır Web Sitesi Nedir

İhtiyaçları önceden belirlenmiş kullanıcıya hemen teslim edilebilen herşeyiyle hazır hale getirilmiş web sitelerine HAZIR WEB SİTESİ denir.

Günümüzde yemek sektörünün son Zaman'larda en rağbet gören sunum şekli olan Fast food gibi artık teknoloji alanında da Fast food tarzı sunumlar dikkat çekmeye başlıyor. Bu kullanıcıya bir günde teslim edilebilen hazır web sitesi sisteminden başka birşey değil, artık birşeyler satın almadaki sabrımız neredeyse yok gibi, herşey o an olsun istiyoruz ve bu üreticilerin ve ticaret yapan kitlenin ilgisini çekiyor. Nasıl çekmesinki ?

Bir günde hazır web sitesinin en iyi tarafı eğer sizi ilgilendiren bir kategoride hazır web şablonu var ise aynı gün web siteniz hazır hale gelir, genel olarak kartvizit tarzı web sitelerinde uygulanan bu yöntem E ticaret web sitesi için geçerli değildir, veya bir seo uyumlu web sitesi için yanı kriterleri taşımaz. Kurumsal web sitesi özelliklerini barındırmaz.

Hazır web sitesi Nasıl olur ?

Ağırlıklı olarak hazır şablon temaları ile hazırlanan hazır web sitesi yaparken aynı şablon ile defalarca web sitesi yapılıp teslim edilebilir. Hazır web sitelerini birbirinden ayıran belirgin özellikleri logo, site ismi, iletişim sayfası bölümüdür, gerisi tamamen aynıdır. Ücretsiz wordpress temaları üzerine kurulan hazır web sitesi aynı gün hazır olur.


Top