X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıGenelGüvenlik Sertifikaları Arasındaki F...

Güvenlik Sertifikaları Arasındaki Farklılar Nelerdir?

Güvenlik sertifikaları arasında Doğrulama Türü, Subdomain kapsaması, SAN Desteği, Garanti tutarları, Güvenlik ve şifreleme, tarayıcı uyumu ve güvenlik sertifikası fiyatı gibi çeşitli sebeplerle bir çok farklılık bulunmaktadır. Tüm farklılıkları kıyasladığımız SSL Karşılaştırma tablomuza ulaşmak için tıklayın.

Bankama Bildireceğim IP Adresimi Nasıl Öğrenebilirim?

Bankanıza bildireceğiniz IP adresinize alan adınıza tanımlanmış olan A Kaydınızı sorgulayarak ulaşabilirsiniz. Bu sorgulamayı yapmanın bir yolu Hosting sağlayıcı firmanız ile görüşmek olabilirken aynı zamanda bilgisayarınızın “Başlat Menüsü”nde bulunan “Komut İstemi” ekranından “/ping alanadınız” şeklinde sorgulama yaparak da ilgili IP adresi görüntülenebilir.

Güvenlik Sertifikaları Site Kodlamalarına Etki Eder mi?

SSL sertifikası kodlama türünden etkilenmez. Bu konuda kodlamanız içerisinde sitenizi işaret eden tüm linklerin https:// olarak güncellenmesine dikkat edilmelidir.

Güvenlik Sertifikaları İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

SSL sertifikaları farklı prosedürler ile satın alınmaktadır. Almak istediğiniz sertifika türü ve özelliklerine göre belge gerekliliği değişmektedir. Bazı güvenlik sertifikaları hiç bir belge talep edilmeden alınabilirken EV SSL gibi güvenlik sertifikaları belge gerektirmektedir. Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?

Ücretsiz SSL hakkı Reseller Hosting müşterilerimize tanınmaktadır. Bu hakkınızı kullanmak için Hosting işlemleri başlığınızın altında bulunan Reseller Hosting Paketleri Yönetimi’ne girdikten sonra CPanel kullanıcısı iseniz ilgili alan adınızın hizasında bulunan SSL Aç linkini tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer Plesk10 panelini kullanıyorsanız, Plesk Yönetim Panelinize giriş yapın;
Letsencrpyt – SSL sayfasında e-mail adresinizi yazıp KUR ya da INSTALL butonuna tıklayınız. Bu aşamadan sonra SSL hizmetiniz aktif olacaktır.

Ücretsiz SSL hakkınızı kullanmak için tıklayınız.

Sertifika Onay Maili Gelmedi. Ne Yapmalıyım?

SSL alma işlemini tamamlandıktan sonra mail adresinize alım yaptığınızı doğrulamanız için bir onay maili iletilmektedir. Eğer onay maili tarafınıza ulaşmadıysa lütfen mail sunucularınızın doğru şekilde çalıştığından emin olduktan sonra +90 506 225 5469 numaralı telefonumuzdan bizi arayınız.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(102 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

Powered by WISECP
Top