X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Marka Tescili Neden Önemlidir ?

AnasayfaYazılarMarka Tescili Neden Önemlidir ?

Türk Patent ve Marka Kurumu (Türkpatent) tescili taşımayan hiçbir marka güvence altında değildir!

Piyasaya arz edeceğiniz ürün veya hizmetinizi harika bir isimle taçlandırdınız. Reklam ve sunum faaliyetlerinizde hazır. Ama en önemli şey eksik. MARKA TESCİLİ. Eksik çünkü Marka Tescili ürün veya hizmetinize seçtiğiniz markaların taklitlerden koruma altına alınmasının yegâne yoludur. Size özel olan ve başkasının kullanmasını istemediğiniz marka isminizin kanunlar ile koruma altına alınmasını; sadece ve sadece Türk Patent ve Marka Kurumuna yapacağınız marka başvurusu ile tescil ettirmek sureti ile sağlayabilirsiniz.
Ticari birikiminizi, emeğinizi, mal, hizmet ve üretim araçlarınızı korumak ve ticari hayatınızda tüm varlığınıza gelebilecek zararlardan sakına bilmeniz için bir Marka Vekili danışmanlığı ve aracılığı ile markanızı Türk Patent ve Marka Kurumuna yapacağınız marka başvurusu ile tescil ettirmeli ve onu güvence altına almalısınız..

Sepol Bilişim olarak yıllardır süregelen tescil yolculuğumuzda 10.000’i aşkın müvekkilimiz ile birlikte bizlere eşlik edecek yeni yol arkadaşları aramaktayız. Eğer sizler de bize katılmak isterseniz, geri dönüşlerinizi bekliyor olacağız. Vizyon ve misyon sahibi kadromuzla sizlere yardımcı olabilmek için hizmet veriyoruz. Sepol Bilişim  olarak sizlerle çalışmaktan büyük onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek ister, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim. Saygı ve Sevgilerimizle.


Powered by WISECP
Top