X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Temizlik Şirketi

AnasayfaYazılımlarTemizlik Şirketi

Temizlik Şirketi

Temizlik Sektörüne Özel
Temizlik Şirketi Kurumsal #1 Bu Yazılımda Geçerli İlk Yıl
Domain, Hosting Ücretsiz!

Temizlik Şirketi Kurumsal #1

$140.04

Alanında uzman ekibimiz ile telefon, destek sistemi ve WhatsApp üzerinden en hızlı destek imkanı.

Sepol Bilişim ile bilişim sektöründe en iyi hizmeti en uygun fiyatlara kullanma imkanı

Sürekli yenilenen donanımlar ve sürekli güncellenen yazılımlar ile daima yenilikçi bir hizmet.

Neler Yapabilirsiniz? Temizlik ya da bakım işlerini yürüten bir firmalar için ideal bir tasarımdır. Bu hazır tasarımı kullanarak dakikalar içerisinde işinize uygun profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Şirketiniz hakkındaki bilgileri, müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri detaylı şekilde sergilersiniz. Ekibiniz hakkında bilgi verebilir ve müşterilerinizin size duyduğu güveni artırabilirsiniz. Mobil uyumlu yapısı ile web sitenize her yerden ve platformdan ulaşılabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve kullanıcı dostu olan yönetim ara yüzü sayesinde dilediğiniz zaman ve kimseye ihtiyaç duymadan dilediğiniz içeriği ekleyebilir, sitenizi güncelleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz profesyonel özellikleri web sitenizde bir araya getirebilirsiniz. Kimler için Uygun? • Temizlik şirketleri • Bakıcı hizmetleri sunan firmalar • Bakım firmaları

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Neler Yapabilirsiniz?

Temizlik ya da bakım işlerini yürüten bir firmalar için ideal bir tasarımdır. Bu hazır tasarımı kullanarak dakikalar içerisinde işinize uygun profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Şirketiniz hakkındaki bilgileri, müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri detaylı şekilde sergilersiniz. Ekibiniz hakkında bilgi verebilir ve müşterilerinizin size duyduğu güveni artırabilirsiniz. Mobil uyumlu yapısı ile web sitenize her yerden ve platformdan ulaşılabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve kullanıcı dostu olan yönetim ara yüzü sayesinde dilediğiniz zaman ve kimseye ihtiyaç duymadan dilediğiniz içeriği ekleyebilir, sitenizi güncelleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz profesyonel özellikleri web sitenizde bir araya getirebilirsiniz.

Kimler için Uygun?


Powered by WISECP
Top